• Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2B/6

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2B/6

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/6

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuję o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/6.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/11

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuje o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/11.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6 A/8

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6A/8.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6B/9

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6 B/9.

  więcej
 • Terminy oglądania mieszkań w Świnoujściu - postępowanie sprzedażowe marzec 2019

  Uprzejmie informujemy, że lokale przeznaczone do sprzedaży w Świnoujściu można oglądać w następujących terminach wskazanych w załączniku.

  więcej
 • Informacja o opodatkowaniu lokali, udziałów w hali garażowej, mebli w Świnoujściu

  Uprzejmie informujemy, że sprzedaż lokali mieszkalnych oraz miejsc w hali garażowej w Świnoujściu jest zwolniona z podatku VAT. Kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku PCC w wysokości 2% wartości nieruchomości przy podpisaniu aktu notarialnego w notariusza. Sprzedaż mebli i wyposażenia mieszkań jest opodatkowana podatkiem VAT w wysokości 23%.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Wojska Polskiego 16A/5

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16A/5

  więcej