• Informacja dotycząca sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4 B/1

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej uprzejmie informuje, że w Ogłoszeniu i Regulaminie Sprzedaży nieruchomości ul. Wojska Polskiego 4 B/1 został podany błędny numer księgi wieczystej. Prawidłowy numer księgi wieczystej: SZ1W/00048951/4 Za pomyłkę uprzejmie przepraszamy.

  więcej
 • Terminy oglądania mieszkań w Świnoujściu - postępowanie sprzedażowe czerwiec 2019

  Uprzejmie informujemy, że lokale przeznaczone do sprzedaży w Świnoujściu można oglądać w następujących terminach: 07.06.2018 (piątek) - 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 17.00, 18.00; 08.06.2018 (sobota) - 9.30, 11.00, 12.30. Zbiórka osób zainteresowanych: Biuro sprzedaży w galerii handlowej przy ul. Wojska Polskiego 16, wejście przy wejściu do BIEDRONKI lub wejście pomiędzy restauracją BATISTA a kantorem

  więcej
 • Wzory ofert na sprzedaż nieruchomości w Świnoujściu

  W załączeniu zostały zamieszczone wzory ofert do wykorzystania przy składaniu ofert w postępowaniu sprzedażowym nieruchomości w Świnoujściu. Jednocześnie przypominamy, że za ostateczną treść oferty odpowiada Oferent.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/3

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/3

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2D/6

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuję o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2D/6.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4A/2

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuje o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4 A/2.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4 B/1

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4B/1.

  więcej
 • Informacja o opodatkowaniu lokali, udziałów w hali garażowej, mebli w Świnoujściu

  Uprzejmie informujemy, że sprzedaż lokali mieszkalnych oraz miejsc w hali garażowej w Świnoujściu jest zwolniona z podatku VAT. Kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku PCC w wysokości 2% wartości nieruchomości przy podpisaniu aktu notarialnego w notariusza. Sprzedaż mebli i wyposażenia mieszkań jest opodatkowana podatkiem VAT w wysokości 23%.

  więcej