• Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/3

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2C/3

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2D/6

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuję o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2D/6.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4A/2

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuje o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4 A/2.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4 B/1

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4B/1.

  więcej
 • Terminy oglądania mieszkań w Świnoujściu - postępowanie sprzedażowe czerwiec 2019

  Uprzejmie informujemy, że lokale przeznaczone do sprzedaży w Świnoujściu można oglądać w następujących terminach wskazanych w załączniku.

  więcej
 • Informacja o opodatkowaniu lokali, udziałów w hali garażowej, mebli w Świnoujściu

  Uprzejmie informujemy, że sprzedaż lokali mieszkalnych oraz miejsc w hali garażowej w Świnoujściu jest zwolniona z podatku VAT. Kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku PCC w wysokości 2% wartości nieruchomości przy podpisaniu aktu notarialnego w notariusza. Sprzedaż mebli i wyposażenia mieszkań jest opodatkowana podatkiem VAT w wysokości 23%.

  więcej