• Wzory ofert na sprzedaż nieruchomości w Świnoujściu

  W załączeniu zostały zamieszczone wzory ofert do wykorzystania przy składaniu ofert w postępowaniu sprzedażowym nieruchomości w Świnoujściu. Jednocześnie przypominamy, że za ostateczną treść oferty odpowiada Oferent.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2B/3

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2B/3

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2E/17

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuję o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2E/17.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6A/9

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuje o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6A/9.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16 C/1

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16C/1.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16 C/16

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16 C/16.

  więcej
 • Terminy oglądania mieszkań w Świnoujściu - postępowanie sprzedażowe listopad 2018

  Uprzejmie informujemy, że lokale przeznaczone do sprzedaży w Świnoujściu można oglądać w terminach wskazanych w załączniku.

  więcej
 • Informacja o opodatkowaniu lokali, udziałów w hali garażowej, mebli w Świnoujściu

  Uprzejmie informujemy, że sprzedaż lokali mieszkalnych oraz miejsc w hali garażowej w Świnoujściu jest zwolniona z podatku VAT. Kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku PCC w wysokości 2% wartości nieruchomości przy podpisaniu aktu notarialnego w notariusza. Sprzedaż mebli i wyposażenia mieszkań jest opodatkowana podatkiem VAT w wysokości 23%.

  więcej