• Wzory ofert na sprzedaż nieruchomości w Świnoujściu

  W załączeniu zostały zamieszczone wzory ofert do wykorzystania przy składaniu ofert w postępowaniu sprzedażowym nieruchomości w Świnoujściu. Jednocześnie przypominamy, że za treść oferty odpowiada Oferent.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4A/9

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 4A/9

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 8A/16

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuję o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 8A/16.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16D/6

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuje o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16D/6.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16G/3

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16G/3.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16 G/8

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16 G/8.

  więcej
 • Terminy oglądania mieszkań w Świnoujściu - postępowanie sprzedażowe

  Uprzejmie informujemy, że lokale przeznaczone do sprzedaży w Świnoujściu można oglądać w terminach wskazanych w załączniku.

  więcej
 • Informacja o opodatkowaniu lokali, udziałów w hali garażowej, mebli

  Uprzejmie informujemy, że sprzedaż lokali mieszkalnych oraz miejsc w hali garażowej w Świnoujściu jest zwolniona z podatku VAT. Kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku PCC w wysokości 2% wartości nieruchomości przy podpisaniu aktu notarialnego w notariusza. Sprzedaż mebli i wyposażenia mieszkań jest opodatkowana podatkiem VAT w wysokości 23%.

  więcej