• Wzory ofert na sprzedaż nieruchomości w Świnoujściu

  Szanowni Państwo, w załączeniu zamieszczone zostały wzory ofert do wykorzystania przy składaniu ofert w postępowaniu sprzedażowym nieruchomości w Świnoujściu. Jednocześnie przypominamy, że za ostateczną treść oferty odpowiada Oferent.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2B/3

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2B/3.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2D/8

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 2D/8.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6B/8

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 6B/8.

  więcej
 • Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16A/12

  Syndyk Masy Upadłości Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej ogłasza o sprzedaży nieruchomości położonej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 16A/12.

  więcej
 • Informacja o opodatkowaniu lokali, udziałów w hali garażowej, mebli i wyposażenia w Świnoujściu

  Uprzejmie informujemy, że sprzedaż lokali mieszkalnych oraz miejsc postojowych w hali garażowej w Świnoujściu jest zwolniona z podatku VAT. Kupujący jest zobowiązany do zapłaty podatku PCC w wysokości 2% wartości nieruchomości przy podpisaniu aktu notarialnego u notariusza. Sprzedaż mebli i wyposażenia mieszkań jest opodatkowana podatkiem VAT w wysokości 23%.

  więcej